HARBİYE’DE DEMET AKALIN RÜZGARI!

Herkese uzun bir aradan sonra yeniden merhaba.

Yeni kararlar, yeni bir hayat derken yine çok uzun oldu bu ara. Her şey zamanını bekliyor. Bunda da bir hayır vardır mutlaka.

Bu yaz Harbiye’ye kamp kurdum takip edenler bilir. Her şey sizin için. 🙂 

Tüm konserler ile ilgili izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım ancak önce Demet Akalın ile başlamak istedim.

Uzun zamandır büyük titizlikle hazırlandığı Harbiye konserini kaçırmak istemedim açıkçası Demet’in. Büyük konserlerinde de genelde bulunmaya çalışırım.

2019 yazının en sıcak ve en nemli gününe denk gelmesi bizi engelleyemedi. 1 Ağustos’ta yaklaşık 5.000 kişilik bir ekip Harbiye’de Demet Akalın’ı izlemeye geldi. Gülşah Saraçoğlu imzalı kostümle yıldız gibi gökyüzünden sahneye inen Demet Akalın bir an yerinde durmadı.

Fatih Ürek, Şebnem Sungur, Gökhan Tepe, Ayla Çelik, Sefa Doğanay, Ebru Destan, Alişan, Buse Varol, Emel Müftüoğlu, Ersay Üner, Merve Özbey, Simge, Berkay, Özlem Ada Şahin, Selin Ciğerci, Gülşah Saraçoğlu gibi birçok ünlünün akın ettiği konser “Dans Et” şarkısı ile başladı.

Demet Akalın Harbiye Konser Açılışı

Geçmişten günümüze hit olmuş tüm şarkılarını arka arkaya sıralayan Demet Akalın sahne sürprizleri ile de seyircisini şaşırtmayı başardı.

Öpücem ile tüm Harbiye’yi sallayan Simge, Yekten şarkısına yaptığı düet ile şarkıyı başka bir noktaya taşıyan Haktan, Harbiye’de coşkuyu zirveye taşıyan Erdem Kınay ve uzun süren küslüğü barış ile noktalayan Alişan gecenin sürprizleri arasındaydı.

Simge Sağın – Öpücem

Genel olarak sürprizleriyle, dansçılarıyla ve tüm gelirin Mehmetcik Vakfına bağışlanması ile başarılı ve de anlamlı bir konserdi. Ama beni bilirsiniz ben olması gerekenleri söyleyen, eksik varsa da es geçmeden yazan biriyim.

Gelelim eksiklere.

  • Bu yıl Harbiye’de gerçekleşen tüm konserlerde yaşanan ses tesisatındaki sorundan Demet Akalın’da nasibini aldı.
  • Sıcaktan bunalan bir Demet Akalın vardı sahnede. (Biz oturduğumuz yerde bayılacak gibiydik o ne yapsın sahnede? Haklıydı)
  • Demet Akalın bir süre artık Gülşah Saraçoğlu ile çalışmasın. Geçtiğimiz yıllarda Bostancı Gösteri Merkezi’nde giydiği sarı tulumun pembesini bu yıl Harbiye’de giydirmek neyin kafası? Ve artık transparan üzerine taş görmekten ya da bir kıyafeti taşa boğmaktan öteye gitmeyen bir Gülşah var. Ezberledik yeter!

Bazen yeni isimler, yeni enerjiler insanı başka noktalara taşır benden söylemesi.

Gecenin sonunda hepimizde müthiş bir enerji ve tatlı bir yorgunluk vardı. Bu da Demet Akalın farkıydı.

Son olarak; Normalde hiç sevmem böyle şeyleri konuşmayı, paylaşmayı ancak yazının sonuna biletimi, biletix işlem özetimi ekleyerek bitirmek istedim yazıyı. Konsere tek başıma kendi biletimi alarak gittiğimi herkes o minik beynine kazısın. Yerini bulamazsan şayet gelir ben kazırım.

Biletix İşlem Özeti

Saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir